Робота над собою: твоя програма тренувань

Кінець зими – чудовий час, щоб почати готуватися до літа. Досягни ідеальної форми ще до початку сезону, і ти будеш задоволена собою! Обери вид спорту, який тобі найбільше підходить, та включи заняття у свій графік. Зауваж: перш ніж починати тренування, варто впевнитися у лікаря, що цей вид спорту прийнятний для твого стану здоров’я, віку та фізичної підготовки. Ось наші рекомендації — втім, можеш не вибирати, а спробувати все.

Твій вихід на ринг 

Краще за вихід на сцену може бути тільки вихід на ринг! Заняття з кікбоксингу – це твоє, якщо під кінець робочого дня тобі вкрай необхідно скинути напругу та отримати енергію. Драйвова музика, чіткі рухи та висока концентрація у сумі дають нам адреналіновий заряд. Кікбоксинг вчить захищатися та атакувати, зміцнює волю, виховує сміливість та вміння миттєво оцінювати складні ситуації і знаходити вихід. Цей вид спорту особливо ефективний, коли мова йде про зміцнення м’язів рук та ніг: ідеально підходить, якщо ти хочеш повернутися у форму до літа.

Поринь у водні види спорту

Готуй купальник взимку! Почни з занять у басейні, щоб покращити свої навички та привести себе у форму. Коли ж прийде літо, твоє тіло вже буде розігріте і ти зможеш перейти на вищий рівень: освоїти модний водний спорт. Педлборд – тобто борд з веслом – це останній тренд у водному спорті. Може здатися, що це легко, але балансування на дошці змушує працювати твої внутрішні м’язи на повну силу. А для роботи верхніх м’язів ніг і підвищення тонусу рук практикуй віндсерфінг і водні лижі.

Запалюй на паркеті

Неважливо, буде це сальса, балет або джаз, танці – відмінний спосіб не лише потренуватися, а й гарно повеселитися. Танець покращує гнучкість тіла та стимулює роботу сідниць і м’язів ніг. До того ж це дуже соціальне заняття — популярне серед друзів, яким подобається проводити час разом.

Піднімайся на вершину успіху

Щоб руки, сідниці й м’язи залишалися в тонусі, будь готова сягнути небес! Лазіння по скелях — унікальне поєднання силового тренування та вправ для серця — можливе на всіх рівнях фізичної підготовки. І неважливо, піднімаєшся ти в приміщенні чи на відкритому повітрі, радість від підкорення вершини гарантує шалений вибух ендорфінів.

Крути педалі

Навіть якщо ти ще не чула про спіннінг, то, ймовірно, бачила спіннінг-зал у спорткомплексі. Зауважимо, що це не рибалка, як ти встигла подумати, а велоаеробіка. Статичні велосипеди, гучна музика та тренер, який невпинно вигукує «крути швидше!». Велоаеробіка чудово підходить для спалювання великої кількості калорій протягом короткого періоду часу, що робить цей спорт ідеальним для тренування після роботи. Більше не потрібно чекати на суху та сонячну погоду, можна прийти в зал та крутити педалі назустріч своїй відмінній формі вже сьогодні. Поїхали! 

Кругові тренування

Готова до гонки? Кругові тренування – це поєднання різних кардіовправ, що ідеально підходять для підвищення рівня твоєї фізичної підготовки. Суть циклічних тренувань полягає в тому, щоб пропрацювати всі групи м'язів за одне заняття. При цьому, між вправами відпочинок мінімальний або взагалі відсутній. Від стрибків на скакалці до відтискання – кожна вправа з ланцюжка працює на окрему групу м’язів, тож в результаті маємо навантаження на все тіло. 

Теніс і сквош

Знайди бажаючого (або трьох), і вперед на тенісний корт для зняття стресу й веселого тренування. Поки погода не дозволяє влаштувати гру просто неба, попрактикуйся на критому корті або спробуй сквош як альтернативу. Перевага сквошу в тому, що ти можеш грати сама. Потренуйся, а вже потім переходь до гри у парі. 


Готуйся до літа взимку! Можливо, у тебе є нові улюблені види спорту, які ти плануєш спробувати. Ділися ними та цією статтею у соцмережах.

Дарія
Опубліковано
кругова, те що треба)
Екатерина Щурова
Опубліковано
Я нашла себя в фитнесе!!!Очень круто!!!
Надежда
Опубліковано
Я больше люблю тренировку дома))) можно полностью расслабиться и погрузиться в себя без посторонних людей)
Хочеш залишити коментар?
або Зареєструйся