FAQ

 • 1

  Як авторизуватися на сайті для участі в акції?

  Отскануй QR-код на упаковці для швидкого доступу до activia.ua. Натискай кнопку "Зареєструвати код" або "Вхід" та заповни всі поля реєстрації, або авторизуйся за допомогою Facebook.

 • 2

  Як реєструвати коди?

  Після реєстрації на сайті activia.ua, ти можеш реєструвати коди в особистому кабінеті, у віконці "Ввести код" на головній сторінці або перейшовши за посиланням на Viber-бот

 • 3

  Скільки кодів я маю зареєструвати для участі у розіграші подарунків?

  Розіграші щотижневих подарунків будуть проведені серед усіх учасників, які зареєстрували хоча б 1 (один) коректний код за поточний тиждень. Розіграш головного подарунка буде проведено серед усіх учасників, які зареєстрували хоча б 1 (один) коректний код за увесь період акції.

 • 4

  Скільки кодів я маю зареєструвати для отримання гарантованого подарунка?

  Учасник отримує гарантований подарунок за 14 (чотирнадцять) зареєстрованих коректних кодів.

 • 5

  Коли і яким чином будуть проводитися розіграші подарунків?

  Відповідно до п.7.3 Офіційних правил Акції, розіграші щотижневих подарунків проводитимуться кожного понеділка з 08.04.2019 р. по 27.05.2019 р. включно. Розіграші подарунків проводяться автоматично, за допомогою випадкової комп'ютерної виборки. Обираються 9 (дев'ять) переможців, які мають право на отримання 1 (одного) щотижневого подарунка. Розіграш головного подарунка буде проведено 01.06.2019 автоматично, за допомогою випадкової комп'ютерної виборки. Обираються 3 (три) переможці, які мають право на отримання головного подарунка.

 • 6

  Скільки кодів я можу зареєструвати за один день?

  Відповідно до п.7.1.4 Офіційних правил Акції, можна зареєструвати не більше 14 кодів протягом однієї доби.

 • 7

  Чому я не можу зареєструвати код?

  Можливість реєструвати коди може бути обмежена з наступних причин: 1. Учасником вже зареєстровано 14 кодів протягом однієї доби 2. Учасник ввів 5 неправильних кодів протягом однієї доби.

 • 8

  Чому мій профіль заблоковано?

  Згідно п. 7.1.4 Офіційних правил, профіль учасника блокується на весь строк проведення Акції, якщо було зафіксовано 3 автоматичних блокування за введення 5 некоректних Кодів за період Акції.

 • 9

  Чи можу я отримати грошовий еквівалент подарункового сертифікату?

  Згідно п. 6.4 Офіційних правил Акції, виплата грошового еквіваленту подарункових сертифікатів не передбачена.

 • 10

  Як я зможу отримати виграний подарунок?

  Подарунки у вигляді сертифікатів будуть вислані на електронну пошту, вказану учасником при реєстрації. Подарунок мультипіч буде вислано через Укрпошту на поштову адресу учасника. Відправка обох видів подарунків здійснюється після відправлення учасником усіх документів, вказаних у п.8.4 Офіційних правил Акції, на e-mail feedback@activia.in.ua.

 • 11

  Чи можу я отримати декілька щотижневих подарунків?

  "Згідно п. 7.3 Офіційних правил, учасник Акції може отримати лише один щотижневий подарунок за весь період проведення Акції.

 • 12

  У випадку виграшу головного подарунку, чи будуть мені компенсовані витрати на поїздку до міста проведення фотосесії?

  У разі отримання головного подарунку, організатор додатково зв'яжеться з переможцями і відповість на всі запитання.

 • 13

  Скільки гарантованих подарунків я можу отримати?

  Відповідно до п.7.3 Офіційних правил Акції, учасник може отримати лише 1 (один) гарантований подарунок за весь період проведення Акції.

 • 14

  Які саме гарантовані подарунки я можу отримати?

  Учасник, який виграв гарантований подарунок, може обрати один із наступних сертифікатів: сертифікат Сільпо номіналом 150 грн., сертифікат Le Boutique номіналом 150 грн., сертифікат TerraSport номіналом 150 грн. Сертифікат обирається учасником на власний розсуд, за умови наявності даного виду сертифікату.

 • 15

  Який строк дії подарункових сертифікатів?

  Нижче ти знайдеш строки дії подарункових сертифікатів, які відносяться до гарантованих та щотижневих подарунків, детальні умови використання сертифікатів дивись по відповідним посиланням. Строк дії сертифікату Le Boutique - 1 (один) місяць с дня активації (https://leboutique.com/certificate), строк дії сертифікату Terrasport - 6 місяців (https://terrasport.ua/goods_promotion_certificate.htm), строк дії сертифікату Сільпо - до 31.12.2019 р. (https://silpo.ua/gift-certificates). Сертифікат на головний подарунок передбачає проведення фотосесії з Машею Єфросініною 15.06.2019 р.

 • 16

  Які саме щотижневі подарунки я можу отримати?

  Щотижня обираються 9 переможців, які отримують наступні подарунки: 3 Мультипічі Philips HD9621 | 9, 3 сертифікати Le Boutique номіналом 4000 грн., 3 сертифікати Спорт Лайф номіналом 4000 грн.

 • 17

  Де знайти код на етикетці?

  Унікальні коди знаходяться на продукції Активіазі спеціальною стрічкою, або стікером з написом акція «Активіа виклик 14 днів».

  На упаковці питного йогурту код знаходиться на боковій частині пляшечки зі зворотнього боку етикетки під чорним прямокутником з написом «шукайте код тут».

  На упаковках густого йогурту Активіа коди знаходяться на внутрішній стороні фольги. Для того, щоб краще його побачити, треба обережно змити залишки йогурту з фольги та дати їй висохнути.

  У випадку, якщо Ви все ж таки не можете знайти код, надішліть будь-ласка, фото етикетки (має бути чітко видно дата та номер партії) на e-mail feedback@activia.in.ua і ми допоможемо у вирішені цього питання.