Офіційні правила рекламної Акції
«Купуй Активіа в АТБ»
(надалі – Акція)

Офіційні правила (надалі – «Офіційні правила»)

Акції «Купуй 3 одиниці Активіа в АТБ та вигравай призи» (надалі – Акція)

 1. Загальні положення

1.1. Виконавцем Акції є ТОВ «ВАЙД ВОРКС», код ЄДРПОУ 40215828 (надалі - Виконавець), що діє на підставі замовлення ТОВ «ДАНОН ДНІПРО», код ЄДРПОУ 31489175 (надалі - Організатор). Місцезнаходження Виконавця: вул. Гоголівська 47, оф. 4, м. Київ, 04053. Місцезнаходження Організатора: вул. Бериславське шосе, 37, м. Херсон, 73008.

1.2. Акція проводиться з метою популяризації продукції ТОВ «ДАНОН ДНІПРО», що знаходиться за адреою: вул. Бериславське шосе, 37, м. Херсон, 73008, код ЄДРПОУ 31489175. Придбання продукції Учасниками Акції не вважаються та не можуть вважатися внесками Учасників за участь в Акції. Акція не є лотереєю чи азартною грою.

1.3. В Акції беруть участь йогурти під ТМ «Активіа» (далі – Продукція під ТМ «Активіа»), які були придбані у мережі АТБ в період не раніше 15 березня 2020 року і не пізніше 30 квітня 2020 року включно.

 1. Термінологія та поняття, які використовуються в офіційних правилах:

2.1. Доба - відрізок часу в період однієї астрономічної доби з 00 годин 00 хвилин 00 секунд до 23 годин 59 хвилин 59 секунд за київським часом.

2.2. Чек – фіскальний чек, в якому зазначена інформація про купівлю продукції під ТМ «Активіа»,  який споживач отримує на касі магазину під час розрахунку та який надалі реєструє у чат-боті Activia для участі в Акції.

Чек повинен відповідати таким вимогам:

- містити наступну інформацію: назву «Фіскальний чек», назву магазину, фіскальний номер, дату та час видачі чеку;

- чек повинен містити дату покупки продукції ТМ «Активіа», яку здійснено в період не раніше 15 березня 2020 року і не пізніше  30 квітня 2020 року включно. Визначення переможця проводиться щотижня серед Учасників, які придбали акційну продукцію протягом відповідного тижня у межах строку проведення Акції.

- не бути зареєстрованим раніше у чат-боті Activia у Вайбер.

 1. Учасники Акції

3.1. Учасником Акції може бути будь-який громадянин України, якому на момент проведення Акції вже виповнилось 18 (вісімнадцять) років, є повністю дієздатним відповідно до законодавства України, та який ретельно виконав всі дії та умови, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах (надалі – Учасник або Учасники).

3.2. Учасниками не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

- працівники та представники Виконавця Акції, та будь-яких інших компаній, які беруть участь в проведенні Розіграшів;

- чоловік або дружина осіб, перелічених в першому абзаці п. 3.2. цих Правил, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба);

 1. Тривалість Акції та територія її проведення

4.1. Акція триває з 15 березня по 30 квітня 2020 року включно (надалі – «Акційний період»).

4.1.1. Визначення Учасників Акції – Власників Заохочення, зазначеного в п. 6.1.1. буде проходити щоденно з 18:00 до 20:00, або наступного дня до 14:00, а Заохочень, зазначених в п. 6.1.2. цих правил, проходитиме щоп'ятниці, з 20 березня по 1 травня 2020 року включно.

4.1.2. Обробка запитів учасників, надання інформації по результатам Акції, перевірка відправлення Заохочень та інші питання щодо проведення Акції та її результатів розглядаються Організатором/Виконавцем з 15 березня по 7 травня 2020 року включно. З 8 травня запити Учасників через будь-які канали Організатора/Виконавця з приводу Акції та її умов чи результатів розглядатися Організатором/Виконавцем не будуть.

4.2. Акція проводиться в мережі магазинів ТОВ «АТБ-маркет» на території України, крім Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей.

 1. Використання Чеків

5.1. Для участі в акції «Купуй 3 одиниці Активіа в АТБ та вигравай призи» приймаються тільки фіскальні чеки, на яких зазначена інформація про купівлю продукції ТМ «Активіа», та які відповідають іншим вимогам п. 2.2.

 1. Фонд Заохочень Акції

6.1. Фонд Заохочень Акції складається з наступних Заохочень:

6.1.1. Безкоштовна активація передплати «ТБ і Кіно: Оптимальна» на сайті megogo.net строком на 1 (один) місяць (надалі – «Підписка»), яка надається у чат-боті Activia після реєстрації першого Чеку та перевірки чеку в чат-боті Activia, з метою безкоштовного перегляду «ТБ і Кіно: Оптимальна» протягом 1(одного) місяця з дати активації.

6.1.1.1. Безкоштовну активацію передплати гарантовано отримують учасники які придбали не меньше 3 одиниць Активіа за одну покупку (в одному чеку) в мережі АТБ.

6.1.1.2. Фонд гарантованих подарунків обмежений до 10 тис кодів (активацій). Організатор залишає за собою право збільшити гарантований подарунковий фонд Акції.

6.1.2. Годинник Apple Watch 5 Series GPS 40 mm (надалі – «Годинник»).

6.1.2.1. Загальна кількість Годинників складає 14 (штук) одиниць за весь Акційний період (7 тижнів).Кожного тижня розігруються 2 Годинники та обираються 2 Переможця, які отримують по 1 Годиннику.

6.1.2.2. Відповідальність за нарахування та сплату податків, пов’язаних з врученням Годинників, несе Виконавець.

6.2. Кількість Заохочень обмежена і становить вищезазначену кількість. Відповідальність Організатора та Виконавця не виходить за межі кількості та вартоті Фонду Заохочень Акції, що зазначений вище.

6.3. Організатор Акції залишає за собою право збільшити або зменшити загальну кількість Фонду Заохочень Акції або включити в Акцію додаткові Заохочення, не передбачені цими Правилами, а також змінити Заохочення на власний розсуд. Якщо такі зміни відбудуться, Організатор повідомляє про них в порядку, передбаченому п. 10. цих Правил.

6.4. Зовнішній вигляд Заохочень, зазначених на інтернет-сайті акції, на рекламних матеріалах, які будуть поширюватись Організатором/Виконавцем Акції протягом Акційного Періоду, може відрізнятись від зовнішнього вигляду реальних Заохочень.

 1. Порядок участі в Акції та реєстрація Учасників Акції

7.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно здійснити наступні дії:

7.1.1. Придбати від 3-ох одиниць будь-якої продукції під ТМ «Активіа» одним Чеком та зберегти Чек/Чеки для подальшої реєстрації в чат-боті Activia у Вайбер. Зареєстрований Чек/Чеки (оригінал) Учасник має зберігати до кінця Акції та, у разі виграшу, передати його поштовими службами Виконавцю.

7.1.2. Зареєструвати протягом Акційного періоду Чек у чат-боті https://tinyurl.com/ActiviaATB в порядку, передбаченому в п. 7.1.2.1. цих Правил.

7.1.2.1. Для реєстрації Чеку Учаснику Акції необхідно відсканувати QR-код, розміщенний у точках продажу або завітати на інтернет-сайт Акції https://activia.ua/activia-atb (надалі – «Сайт») з персонального комп’ютера або з мобільного пристрою та здійснити такі дії:

- На головній сторінці сайту обрати та натиснути піктограму Вайбер для входу в чат-бот.

- Після входу в чат-бот ввести свій номер мобільного телефону для авторизації.

- Завантажити фото Чеку та вказати номер Чеку.

- Виконати подальші інструкції визначені у чат-боті.

7.1.3. При реєстрації Учасником Акції наступних Чеків після перевірки у чат-боті, вони будуть автоматично заноситись в базу за номером його мобільного телефону, що був зареєстрований в Акції, та братимуть участь у щотижневому Розіграші.

7.2. Унікальним Учасником Акції вважається Учасник Акції з належним лише йому унікальним номером мобільного телефону та унікальними паспортними даними громадянина України (надалі Унікальний Учасник).

7.3. Після реєстрації кожного Чеку у чат-боті Учасник отримує у відповідь повідомлення в чат-боті з підтвердженням реєстрації Чеку.

7.4. Одночасно у чат-боті можливо зареєструвати тільки один Чек.

7.5. Особа не стає Учасником Акції в наступних випадках:

7.5.1. Якщо Чек не містить інформацію про купівлю продукції ТМ «Активіа».

7.5.2. Якщо учасник повторно зареєстрував той самий Чек, який учасник реєстрував раніше у чат-боті Activia в Вайбер.

7.5.3. Якщо Чек зареєстровано за межами Акційного періоду, встановленого даними Правилами;

7.5.4. Якщо Чек не відповідає іншим вимогам, зазначеним у п.2.2.

7.6. Ідентифікація Учасників Акції здійснюється Виконавцем Акції за допомогою унікального номеру мобільного телефону, який Учасник використав для реєстрації Чеку в чат-боті.

7.7. Організатор вправі перевірити валідність (актуальність, достовірність) чеку у торговій мережі АТБ та у випадку виявлення факту підробки, відмовити Учаснику у видачі Заохочення із передачею права на його отримання іншому Учаснику. Якщо факт підроблення буде виявлений вже після того, як Заохочення було видано Учаснику, Організатор вправі анулювати відповідний промокод або заявити вимогу про повернення Годинника (відшкодування його вартості).

7.7. 1. Якщо Учасник Акції буде намагатися зареєструвати Чек, який не містить інформацію про купівлю продукції ТМ «Активіа» або не відповідає іншим вимогам п. 2.2, такий Учасник може бути відсторонений від участі в Акції шляхом блокування можливості реєстрації Чеків у чат-боті.

7.8. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за технічні збої, пов’язані з реєстрацією Чеків та деякими іншими питаннями, в тому числі:

7.8.1. За розірвання договірних відносин між оператором (-ами) мобільного та/або Інтернет-зв’язку і як наслідок – неможливість реєстрації Чеку;

7.8.2. За затримки та будь-які інші технічні збої в роботі операторів мобільного зв’язку та/або Інтернет-зв’язку, що виникли не з вини Виконавця чи Організатора;

7.8.3. За розірвання договірних відносин між оператором (-ами) мережі Інтернет та/або будь-які інші технічні збої в роботі мережі Інтернет і як наслідок - неможливість реєстрації Чеку;

7.8.4. За неможливість учасника взяти участь у заходах в рамках Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Організатора Акції.

 1. Права та обов’язки Учасника Акції

8.1. Права Учасника Акції:

8.1.1. Ознайомитись з офіційними правилами Акції.

8.1.2. Брати участь в Акції в порядку, визначеному цими Правилами.

8.1.3. Отримувати інформацію про зміну Правил Акції.

8.2. Обов’язки Учасника Акції:

8.2.1. Виконувати умови цих правил Акції.

8.2.2. До завершення Акційного періоду зберігати всі успішно зареєстровані Чеки для пред’явлення на вимогу Виконавця та/або Організатора у разі виникнення спірних питань.

8.2.3. У випадку визначення Учасника Акції як такого, що має право отримати одне із Заохочень Акції, Учасник зобов’язаний виконати усі необхідні для цього дії, що зазначені в цих Правилах Акції в п. 12.

8.2.4. Надати Виконавцю права на використання його зображення, персональних даних, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього, пов’язаних з його участю в Акції під час розповсюдження рекламної інформації про Акцію на необмежений термін та без обмеження території та без виплати будь-яких винагород за таке використання.

8.2.5. При врученні Заохочення, підписати документи, необхідні для отримання Заохочення (договори дарування, акти, тощо) та надіслати оригінали Виконавцю.

8.2.6. Незнання офіційних Правил не звільняє Учасників від відповідальності за їх невиконання.

 1. Права та обов’язки Виконавця Акції

9.1. Обов’язки Виконавця:

9.1.1. Провести Акцію у відповідності з цими Правилами Акції.

9.1.2. Видати Заохочення Акції Учасникам Акції, які виконали всі умови цих Правил згідно з п.12.

9.2. Права Виконавця:

9.2.1. Виконавець Акції користується усіма Правами, передбаченими цими Правилами Акції та чинним законодавством України.

9.2.2. Вимагати від Учасника надання оригіналу Чеку (Чеків) у разі виникнення спірних питань.

9.2.3. Відмовити у видачі Заохочення Учаснику, який не виконав всі умови вказані в п. 12 цих Правил Акції правильно та у повному обсязі.

9.2.4. Відмовити у видачі Заохочення Учаснику, який не відповідає вимогам цих Правил Акції.

9.2.5. Виконавець залишає за собою право вимагати додаткові документи, що ідентифікують особистість для отримання заохочень.

9.2.6. Відмовити у видачі Заохочення у випадках, зазначених в п. 12 цих Правил.

9.2.7. Не розглядати питання та запити Учасників Акції у будь-яких каналах Організатора/Виконавця з приводу умов Акції, її результатів та видачі Заохочень з 8 травня 2020 року.

 1. Способи та порядки інформування Учасників Акції про строки та умови її проведення

10.1. Інформування Учасників Акції та потенційних Учасників Акції про умови участі, продовження строку Акції, збільшення Заохочувального Фонду Акції та інших змін, будуть здійснюватись на Сайті https://activia.ua/activia-atb.

10.2. Правила та умови Акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором та/або Виконавцем Акції протягом усього терміну проведення Акції. Зміна та/або доповнення Правил та умов Акції можливі у випадку їхнього затвердження Організатором Акції та їх опублікування в оновленій редакції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до Правил.

 1. Порядок визначення Учасників Акції, які мають можливість отримати одне із Заохочень Акції (надалі – «Власник заохочення»)

11.1. Визначення Учасників Акції, які матимуть право стати власниками Підписки:

11.1.1. Власником Підписки вважається кожний Учасник Акції, який протягом Акційного періоду зареєстрував 1 (один) Чек з підтвердженням купівлі 3- х одиниць продукції під ТМ «Активіа» (в одному чеку), який пройшов успішну перевірку на відповідність таким вимогам:

11.1.1.1. Якщо чек містить інформацію про купівлю продукції ТМ «Активіа».

11.1.1.2. Якщо чек містить всі необхідні атрибути фіскального чеку, а саме: назву «Фіскальний чек», назву магазину, фіскальний номер, дату та час видачі чеку.

11.1.1.3. Якщо чек раніше не реєструвався учасником в чат-боті у Вайбер.

11.1.1.4. Якщо чек містить дату покупки продукції ТМ «Активіа», яку здійснено в період не раніше 15 березня 2020 року і не пізніше 30 квітня 2020року включно.

11.1.2. Учасники Акції, які стали власниками Підписки, сповіщаються про це у відповідному повідомленні у чат-боті та надалі отримують доступ до Підписки безпосередньо на сайті Megogo.net.

11.1.3. Ідентифікація Учасників Акції, які стали власниками Підписки, здійснюється Виконавцем Акції за допомогою мобільного номеру телефону Учасника Акції, який використовувався при реєстрації Чеку в чат-боті.

11.1.4. Унікальним власником Підписки вважається Учасник Акції з належним лише йому номером мобільного телефону, який використовувався при реєстрації Чеку в чат-боті. Використання отриманої Підписки з будь-яким іншим номером мобільного телефону не допускається, і використання отриманої Підписки в такому разі буде технічно неможливе.

11.1.7. Щоб скористатися Підпискою, Учаснику необхідно перейти на сайт провайдера megogo.net за посиланням, яке Учасник отримає у чат-боті.

11.1.8.У разі виникнення технічних проблем з подальшим користуванням Підпискою після переходу на сайт провайдера послуги megogo.net, Учаснику необхідно звернутися безпосередньо до служби технічної підтримки провайдера за безкоштовним телефоном 0 800 751 234, зазначеним на сайті провайдера megogo.net.

11.1.9.У разі виникнення проблем або запитань, пов’язаних з реєстрацією Чеків, учаснику необхідно повідомити про це технічну службу підтримки чат-боту за електронною поштою  feedback@activia.in.ua 

11.2. Визначення Учасників Акції, які мають право стати власником Годинника:

11.2.1. Визначення Учасника Акції, який матиме право стати власником Годинника (надалі – «Розіграш  годинника) відбуватиметься  щотижня, починаючи з  20 березня  2020 року, шляхом випадкового комп’ютерного відбору серед усіх мобільних номерів учасників, які станом на завершення попереднього тижня, до 23:59, зареєстрували хоча б один Чек, який пройшов успішну перевірку в чат-боті  на відповідність вимогам пункту 2.2.

11.2.1.1. Останній Розіграш  Годинника буде проведено 1 травня 2020 року серед усіх номерів мобільних телефонів Учасників Акції, які станом на добу, що передує добі проведення Розіграшу годинника, зареєстрували хоча б один Чек, який пройшов успішну перевірку в чат-боті на відповідність вимогам пункту 2.2.

11.2.2. При цьому номер мобільного телефону Учасника буде додаватися до загальної бази для Розіграшу  Годинника стільки разів, скільки Чеків Учасник зареєстрував протягом тижня, що передує добі проведення Розіграшу годинника.

11.2.3.В межах Акційного періоду, один Унікальний Учасник має можливість стати власником не більше 1 (одного) Годинника за весь Акційний період.

11.2.4. Визначення щотижневих переможців відбувається кожної п’ятниці відповідного тижня серед Учасників, які придбали акційну продукцію протягом попереднього перед розіграшем тижня та зареєстрували Чек протягом відповідного тижня у межах строку проведення Акції.

11.2.5. Щотижневий розіграш буде проводитись за допомогою сервісу https://www.random.org/ за списками номерів телефонів, за допомогою яких Чек був зареєстрований у чат-боті. Призовими місцями вважаються перші два номери у списку, який згенерував Random, тобто номер 1 та номер 2 у списку отримують по одному Годиннику.

11.2.6. Датами визначення щотижневих переможців є

 • Розіграш 20 березня 2020 р. серед Учасників, які зереєстрували чеки з 00:00 15 березня до 23:59 19 березня, та з відповідними датами чеків;
 • Розіграш 27 березня 2020 р. серед Учасників, які зареєстрували чеки з 00:00 20 березня до 23:59 26 березня, та з відповідними датами чеків;
 • Розіграш 3 квітня 2020 р. серед Учасників, які зареєстрували чеки з 00:00 27 березня до 23:59 2 квітня, та з відповідними датами чеків;
 • Розіграш 10 квітня 2020 р. серед Учасників, які зареєстрували чеки з 00:00 3 квітня до 23:59 9 квітня, та з відповідними датами чеків;
 • Розіграш 17 квітня 2020 р. серед Учасників, які зареєстрували чеки з 00:00 10 квітня до 23:59 16 квітня, та з відповідними датами чеків;
 • Розіграш 24 квітня 2020 р. серед Учасників, які зареєстрували чеки з 00:00 17 квітня до 23:59 23 квітня, та з відповідними датами чеків;
 • Розіграш 1 травня 2020 р. серед Учасників, які зареєстрували чеки з 00:00 24 квітня до 23:59 30 квітня, та з відповідними датами чеків;

11.2.7. Інформація про переможців буде опублікована у розділі «Переможці» у Чат-боті та на сайтіhttps://activia.ua/activia-atb. Додатково переможець буде сповіщений за допомогою особистого повідомлення у Вайбер.

 1. Порядок отримання Заохочень Акції

12.1. Підписка являє собою безкоштовну активацію передплати «ТБ і Кіно: Оптимальна» протягом 1 (одного) місяця на сайті megogo.net.

12.2. Безкоштовна активація передплати MEGOGO «ТБ і Кіно: Оптимальна» на 1 (один) місяць може бути використана не пізніше 30 червня 2020 року включно.

12.3. Незалежно від кількості зареєстрованих чеків один Учасник може отримати не більше 1 безкоштовної активації передплати MEGOGO «ТБ і Кіно: Оптимальна» на 1 (один) місяць.

12.4. Порядок отримання одного із Заохочень Акції, які зазначені в п. 6.1.1. та 6.1.2. цих правил.

12.4.1. Для підтвердження свого права на отримання одного із Заохочень Акції, які зазначені в п. 6.1.1. та 6.1.2. цих правил, Учасник Акції, який реєстрував Чеки в чат-боті  відповідно до пункту 7.1.2, повинен протягом 5 (п’яти) робочих днів після надсилання йому повідомлення у Вайбер про визначення його Власником відповідного Заохочення, надіслати в електронному листі за адресою feedback@activia.in.ua такі дані:

- номер власного мобільного телефону, з якого було зареєстровано Чек або Чеки;

- прізвище, ім’я, по-батькові;

- скан-копію або чіткі фото власного паспорту громадянина України, а саме, сторінок 1, 2, 3, 4 та сторінку з відміткою про місце реєстрації або скан-копію паспорта у формі ID-картки з обох сторін з довідкою про місце реєстрації;

- скан-копію або чітке фото особистої довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) (у разі наявності);

- повну адресу проживання для надсилання Заохочення з обов’язковим зазначенням поштового індексу.

12.4.2. Відповідні Заохочення будуть надіслані за рахунок Виконавця через месенджер Вайбер (щодо промокодів активації передплати «ТБ і Кіно: Оптимальна») та послугами кур’єрської служби на склад-представництво кур’єрської служби у місті, де проживає Учасник Акції, або за допомогою Укрпошти, якщо у місті відсутній склад-представництво кур’єрської служби (щодо Годинників), протягом 45 календарних днів, та у разі виконання Власником заохочення усіх умов цих правил та надання всієї інформації і необхідних документів, зазначених у пункті 12.4.1.

12.4.3. Заохочення Акції, які зазначені в п. 6.1.2. цих правил, не можуть бути надіслані Учасникам, які проживають на території України, що визнана як тимчасово окупована або на території, де внаслідок ведення бойових дій не працює представництво кур’єрської служби, з якою співпрацює Виконавець в рамках даної Акції або відповідне відділення УкрПошти. В такому випадку Учаснику необхідно буде вказати іншу, можливу для доставки, адресу.

12.4.4.У випадку, якщо учасник, який отримав право на отримання відповідного Заохочення не надасть іншу, можливу для доставки, адресу протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати оголошення виграшу Заохочення, такий учасник втрачає своє право на отримання такого Заохочення і не має права на будь-яке відшкодування з боку Організатора чи Виконавця.

12.4.5. Будь-які додаткові витрати Власника Заохочення, пов’язані з отриманням такого Заохочення, не компенсуються Виконавцем або Організатором Акції.

12.4.6. Учасник, який відмовиться надати представнику Організатора/Виконавця Акції інформацію зазначену у цьому пункті, вважається таким, що добровільно відмовився від Заохочення.

12.5. Заохочення, які не були отримані Учасниками, повторно не надсилаються. Такими Заохоченнями Організатор буде розпоряджатися на свій розсуд.

12.6. Грошовий еквівалент вартості Заохочень не виплачується. Право отримання Заохочення не передається третім особам. Заміна Заохочень на інше благо не допускається.

12.7. Зобов’язання Організатора/Виконавця по врученню Заохочень вважаються виконаними з моменту передачі відповідних Заохочень для відправки кур’єрській службі або компанії УкрПошта.

 1. Інші умови

13.1. Заохочення не видаються, якщо Учасник Акції не виконує вимоги цих правил Акції.

13.2. Рішення Організатора/Виконавця з усіх питань, що пов‘язані з проведенням Акції, є остаточними та перегляду і оскарженню не підлягають.

13.2.1. Організатор/Виконавець, на свій розсуд, можуть надати за особистим запитом, але не зобов’язані викладати у мережі чи публікувати на сайті фото- та відео-матеріали щодо підтвердження проведення розіграшів чи їх результатів та не зобов’язані вступати у дискусії та обговорення з приводу результатів з Учасниками.

13.3. Організатор/Виконавець залишає за собою право розміщати додаткову інформацію про Акцію в порядку, передбаченому в п.10 цих Правил.

13.4. Виконавець залишає за собою право призупиняти або відмовляти у видачі Заохочення Акції Власникам Заохочень:

13.4.1. Якщо номер мобільного телефону, який Учасник використовував при реєстрації Чеку, зареєстровано на юридичну особу, та Учасник та/або Власник Заохочення не може довести, що саме він постійно користується цим номером мобільного телефону;

13.4.2. Якщо його мобільний телефон вимкнуто, оскільки Учасник знаходиться поза зоною дії мережі оператора протягом більш ніж 72 (сімдесяти двох) годин безперервно;

13.4.3. Якщо сталися затримки, а також будь-які інші технічні збої операторів мобільного зв‘язку, що виникли не з вини Виконавця.

13.4.4. Якщо Власник Заохочення надав Виконавцю не всю інформацію, передбачену цими Правилами;

13.4.5. Якщо Учасник порушив інші положення цих правил Акції, а також в інших умовах, передбачених чинним законодавством України;

13.4.6. Якщо у Організатора/Виконавця виникнуть сумніви щодо добросовісності участі в акції такого Учасника.

13.5. Виконавець не несе відповідальності за технічні неполадки, пов‘язані з реєстрацією Учасників.

13.6. З моменту отримання Заохочення Власником Заохочення Акції останній несе ризик щодо його випадкового знищення, втрати або псування. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за подальше використання Власником отриманого Заохочення.

13.7. Виконавець/Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або в будь-які інші контакти з Учасниками Акції.

13.8. Правилами Акції не передбачене зберігання незатребуваного Заохочення і можливість їх видачі по закінченню строків, передбачених даними Офіційними Правилами Акції. Всі незатребувані Заохочення Акції залишаються у Виконавця і можуть бути використані на його власний розсуд та розсуд Організатора Акції.

13.9. Зобов‘язання Виконавця відносно якості Заохочень, передбачених в цих Правилах, обмежені гарантіями, представленими їх виробниками.

13.10. Учасник Акції, беручи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами Акції і свою цілковиту та безумовну згоду з ними.

13.11. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим погоджується і письмово надає свою згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Виконавцем Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Виконавцем або Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України “Про захист персональних даних”.

13.12. У випадку, якщо Заохочення повернено у зв’язку з «відмовою від отримання», воно не може бути повторно затребуване його Власником. Претензії щодо таких не отриманих Заохочень не приймаються.

13.13. Для виконання зобов‘язань щодо вручення Заохочень Виконавець має право вимагати від Власника Заохочення Акції надання інформації, передбаченої і необхідної, для здійснення подібних дій. Повна або часткова відмова Власника Заохочення Акції в наданні вищезазначеної інформації автоматично звільняє Виконавця від зобов‘язань щодо вручення йому Заохочення.

13.14. Виконавець та Організатор на свій власний розсуд можуть визнати недійсними всі заяви на участь (реєстрацію), а також подальшу участь в Акції будь-якої особи, яка підроблює або отримує вигоду від підробки процесу реєстрації, або проведення Акції, або діє, порушуючи дані Правила, діє деструктивним чином, або здійснює дії метою яких досаждання, образа, погрожування та заподіяння занепокоєння будь-якій іншій особі, яка може бути пов‘язана з Акцією.

13.15. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект Акції не може здійснюватися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп‘ютерними вірусами, неполадками в роботі мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками та з будь-якою іншої причини, неконтрольованої Виконавцем, яка спотворює або стосується виконання, безпеки, чесності, цілісності або належного проведення Акції, Виконавець може на власний розсуд скасувати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними будь-які зареєстровані Чеки.

13.16. Всі Учасники Акції самостійно сплачують всі витрати, понесені ними у зв‘язку з їх участю в Акції.

13.17. У випадку відмови Власника Заохочення Акції від отримання Заохочення, такий Власник Заохочення Акції втрачає право на отримання відповідного Заохочення від Виконавця чи Організатора Акції.

13.18. Усі результати Акції та рішення Організатора/Виконавця є остаточними і оскарженню не підлягають.

 1. Персональні дані

14.1. Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Акції бере на себе всі ризики щодо відповідальності і наслідків, пов'язаних з можливою участю в Акції та отриманням Заохочення.

14.2. Під час участі в Акції Учасники Акції самостійно вводять свої персональні дані, а саме: ім’я, контактний телефон, інше. Інформація, що надається, відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.

14.3. Беручи участь в Акції, кожен Учасник засвідчує і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Виконавцем Акції на його розсуд будь-якими способами з маркетинговою, інформаційною, рекламною та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, але не обмежуючись, для проведення цієї Акції згідно з офіційними правилами (визначення Учасників Акції, які мають право одержати Заохочення, підготовки статистичної інформації, тощо).

14.4. Права Учасника як суб'єкта персональних даних. Учасник має право:

- на отримання відомостей про місцезнаходження Виконавця як володільця/розпорядника його персональних даних;

- вимагати від Виконавця як власника/розпорядника його персональних даних уточнення своїх персональних даних;

- застосовувати передбачені законом засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.

14.5. Обробка персональних даних може здійснюватися Виконавцем самостійно або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.

14.6. Персональні дані Учасника Акції зберігаються в базі до їх відкликання за письмовим проханням Учасника Акції. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Акції.

14.7. Організатор та/або Виконавець не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор/Виконавець не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.

14.8. Виконавець гарантує, що особисті дані та ідентифікаційний номер Учасника, одержані ним відповідно до п. 12.2.1, будуть використані виключно для сплати установлених законодавством податків, звітності перед ДФСУ та оформлення доставки відповідних Заохочень, і не будуть використані (в т. ч. розголошені) з будь-якою іншою метою, що суперечить законним правам та інтересам Учасника.

 1. Інформація для контактів

15.1. Служба підтримки чат-боту: електронна пошта feedback@activia.in.ua 

15.2 Щодо інформації на сайті та щодо отримання Заохочень: електронна адреса feedback@activia.in.ua. Часи роботи: Пн-Пт, 10:00-19:00.